Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

       koronawirus

banner poradni segregacji   

baner1

   Logo

   Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2019 na całym świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztab Nr 2349 utworzony przy Szkole Podstawowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie wspierają strażacy ochotnicy z Jagodzina, Starego Węglińca        i Czerwonej Wody. W tym roku ,,GRAMY DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA -   NA ZAKUP SPRZĘTU DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH”. Młodzież szkolna i strażacy będą kwestowali na ulicach Ruszowa, Jagodzina, Piasecznej, Starego Węglińca oraz Czerwonej Wody (Szczegóły na plakatach w tych miejscowościach). Serdecznie zapraszamy wszystkich  na podwórko Szkoły Podstawowej w Ruszowie              od godziny 17,30 gdzie na tradycyjnej imprezie plenerowej będzie można wspólnie zagrać      z orkiestrą.

Program imprezy plenerowej – 13 stycznia 2019 r.:

- godzina 17.30 – niesamowity, premierowy pokaz FIRE SHOW w wykonaniu zespołu pod kierownictwem A. Jagiełło (Takiego pokazu jeszcze u nas i w UE nie było)

- godzina 18,10 – występ szkolnego zespołu wokalnego PRYMA (opiekun K. Zieliński)

- godzina 18,40 – pokaz działań ratowniczych i prezentacja sprzętu OSP Ruszów

- godzina 19,00 – Wielka licytacja oficjalnych przedmiotów WOŚP oraz przekazanych przez mieszkańców

- godzina 19,20 – zabawa z DJ Visto

- godzina 20,00 – symboliczne ,, Światełko do nieba” – pokaz fajerwerków

Podczas imprezy plenerowej będzie czynny bufet z gorącymi napojami, ciastem, grochówką oraz kiełbaską z grilla. Oprawę muzyczną zapewnia DJ Visto.

Jeżeli chcesz coś jeszcze przekazać na licytację, włączyć się do pomocy w przygotowaniu imprezy plenerowej prosimy o kontakt z Szefem Sztabu – J. Droś – tel. 604622265 lub sekretariatem SP Ruszów tel. 757759281.

Bardzo serdecznie zapraszamy.

                                                       Oj będzie się działo – Sie Ma – Szef Sztabu – Janusz Droś

Logo 1