Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

       koronawirus

banner poradni segregacji   

  

W związku z dużą lością osób chcących skorzystać z usług Banku, informujemy że Punkt Kasowy Banku Spółdzielczego w Pieńsku w budynku Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu przy ul. Sikorskiego 3  zostanie ponownie otwarty od 14 kwietnia br. 

  Informujemy jednocześnie, że w  dniu 10 kwietnia 2020 roku  zasiłki i inne świadczenia  również będą wypłacane w Punkcie Kasowym w Urzędzie Gminy i Miasta w Węglińcu

  • Wypłata będzie realizowana w godzinach 7.30 – 13.30
  • W godzinach 10.00 – 12.00 zgodnie z decyzjami polskiego rządu w punkcie będą przyjmowane i obsługiwane jedynie osoby powyżej 65 roku

Jednocześnie zwracamy się z prośbą, aby w punkcie kasowym przebywały tylko 2 osoby z uwagi, iż jest tylko jedno okienko, natomiast osoby oczekujące na zewnątrz obiektu przestrzegali obowiązku utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości. Dotyczy to także rodzin i bliskich.

W dalszym ciągu ograniczone do minimum jest przyjmowanie interesantów Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu. Zachęcamy do kontaktu z urzędnikami przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Wzory dokumentów można pobrać tutaj.

   W chwili obecnej możliwe jest złożenie dokumnetów jedynie przez Biuro Obsługi Interesanta znajdujące się przy wejściu głównym.