Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

21 czerwca 2017 roku na stadionie miejskim w Węglińcu odbyły się ...

   Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gminy klas IV-VI. W zawodach wzięli udział reprezentanci Szkół w Węglińcu i Czerwonej Wody. Uczniowie rywalizowali w licznych konkurencjach – biegach, rzutach, skokach - a najlepsi otrzymali piękne medale. Uroczystego otwarcia dokonała Barbara Karolak Dyrektor Zespołu Szkół w Węglińcu i Stanisław Mikołajczyk - Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec.

Klasyfikacja końcowa:

skok w dal chł                 I     Igor Czajkowski
                                         II    Włoszczyk Miłosz
                                        III    Polewski Jakub

skok w dal dz -                I     Sempryk Kornelia
                                         II     Stankiewicz Klara
                                        III     Patrycja Bohn

pchnięcie kulą chł -        I      Blatkiewicz Patryk
                                         II    Charytaniak Adrian
                                        III    Wajda Patryk

pchnięcie kulą dz -         I     Marzena Rudka
                                         II     Karina Piotrkowska

300 m ch -                        I     Posadowski Mateusz
                                          II     Włoszczyk Miłosz
                                         III     Komarzyniec Filip

300m dz -                         I     Kornelia Sempryk
                                          II    Tina Dolecka

60 m chł                            I    Kacper Proć
                                          II    Igor Czajkowski
                                         III    Paweł Paździorko

60 m dz                             I    Maja Stankiewicz
                                          II    Karolina Sempryk
                                         III    Amelia Bohn

rzut piłeczką                     I     Wachecki Jakub
palantową ch                   II     Miśta Dominik
                                          III     Sempryk Alan

rzut piłeczką                      I    Stankiewicz Klara
palantową dz                   II    Kot Emilia
                                          III    Piotrkowska Karina

  Nagrodzonym gratulujemy, organizatorom dziękujemy a wszystkim dzieciom życzymy aktywnych, bezpiecznych i słonecznych wakacji
                                                        Nauczyciele wychowania fizycznego

1

1

1

1

1

1