Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

       koronawirus

banner poradni segregacji   

baner1

  agata3

   Dom Kultury w Ruszowie serdecznie zaprasza w najbliższy piątek, 29 września o godz. 17.00 na spotkanie autorskie z pisarką młodego pokolenia Agatą Kołakowską. Na swoim koncie pisarka ma sześć książek . Książek tej autorki nie uświadczysz leżących na półkach w gminnych bibliotekach publicznych na terenie gminy. Wszystkie są w czytaniu. Tematy, jakie porusza autorka , dotyczą życia niejednej z nas, kobiet oraz trudnych związków z mężczyznami. Jako smakołyk do dyskusji po spotkaniu panie planują upieczenie swojskiego chleba z pysznym masełkiem i dodatkami. Warto się skupić i przyjść na ucztę duchową i nie tylko duchową. Dzięki takim spotkaniom można wyjść z domu  i miło spędzić czas w towarzystwie kogoś znanego. Miejsce spotkania Dom Kultury w Ruszowie.

   Agata Kołakowska – polska pisarka młodego pokolenia – urodziła się w 1984 roku we Wrocławiu. Tu na Uniwersytecie Wrocławskim ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną. Już w czasie studiów współpracowała z Polskim Radiem Wrocław. Od dawna marzyła o tym, żeby pisać i marzenie swoje zrealizowała. Do tej pory napisała sześć książek dla kobiet i o kobietach - ,,Przyjaciółki ‘’, ,,Patrycja’’ , ,,Siódmy rok’’ , ,,Niechciana prawda’’ , ,,Płótno’’ i ,,Wszystko co minęło’’ .
,,Siódmy rok’’ wydany w styczniu 2012 roku, był jej trzecią powieścią. Pisarka lubi koty , piątkowe wieczory oraz czerwone wytrawne wino.

Zapraszamy !