Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

       koronawirus

banner poradni segregacji   

   W dniu 3 grudnia 2017r.(niedziela)na hali sportowej w Węglińcu odbył się II Mikołajkowy Turniej Żaków. W turnieju udział wzięło 6 zespołów, a rozgrywki odbywały się systemem ,,każdy z każdym”. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy „Orliki Węgliniec”.

   Po zaciekłej rywalizacji klasyfikacja turnieju przedstawiła się następująco:

1 miejsce: Micro Ruszów

2 miejsce: LZS Pisarzowice

3 miejsce: Fiamp Wymiarki

4 miejsce: Orliki Węgliniec

5 miejsce: UKS Pieńsk

6 miejsce: Orliki Węgliniec drugi zespół

   Po zakończonych zmaganiach sportowych nastąpił miły dla dzieci moment, czyli wręczenie nagród i upominków. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, a kapitanowie swoich drużyn puchary ufundowane przez prezesa Orlików Węgliniec Pana Mirosława Sochonia. Na tym jednak upominki się nie skończyły, gdyż nieoczekiwanie zaszczycił nas swoją obecnością również burmistrz GiM Węgliniec Pan Stanisław Mikołajczyk, który uczestnikom turnieju i małym kibicom wręczył czapki mikołajowe ze słodkościami.

   Podsumowując - turniej był super imprezą promującą naszą gminę. Chciałbym złożyć podziękowania dla wszystkich osób i instytucji, które przyczyniły się do zorganizowania II Mikołajkowego Turnieju Żaków, do grona, których należą: Urząd Gminy i Miasta Węgliniec, OSP Węgliniec (Łukasz Pańków), Klub Sportowy Górnik Węgliniec (Tomasz Komarzyniec), sędzia Krzysiek Jeżowski oraz Pani Irena Sumlińska.

    Specjalne podziękowania kieruję również dla rodziców za wspaniały doping w trakcie meczów i wspieranie swoich pociech, a ich uśmiechy na koniec były bezcenne.

    Na pewno za rok odbędzie się III Mikołajkowy Turniej Żaków.

    Krzysztof Kołodziejczak

1

 2

 2

 2

 2

 2

 2