Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

 

plakat koniec spisu

czyste powietrze

    W dniu 01 czerwca 2018 roku w miejscowości Jagodzin odbył się „Dzień Dziecka” zorganizowany przez Radę Sołecką, Stowarzyszenie „Moja Wieś Jagodzin” przy wsparciu OSP Jagodzin. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 1600 powitaniem i przedstawieniem programu przez Sołtysa.  W tym roku dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Instruktor Domu Kultury przygotowała wraz z dziećmi przedstawienie kukiełkowe pod tytułem ,,Czerwony Kapturek”. Był to debiut najmłodszych aktorów, bardzo udany gdyż został nagrodzony gromkimi brawami zarówno przez rodziców jak i dzieci.

    Ze względu na niesprzyjającą pogodę przygotowane konkursy i zabawy dla dzieci musiały odbyć się w sali widowiskowej Domu Kultury. Uczestniczyły w nich zarówno dzieci jak również rodzice. Strażacy z OSP przygotowali i przeprowadzili turniej strzelecki dla dzieci i młodzieży z broni pneumatycznej, przejażdżki Starem- 266 oraz zabytkowym motocyklem (dzięki życzliwości mieszkańca Jagodzina). Panie ze Stowarzyszenia serwowały pyszne gofry, popcorn oraz przygotowane napoje i dania z grilla.

    Dzieci wraz z rodzicami spędziły miłe popołudnie przy dźwiękach muzyki. Uczestników „Dnia Dziecka” odwiedził Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec Stanisław Mikołajczyk.

1 Kopiowanie

2 Kopiowanie

3 Kopiowanie

4 Kopiowanie

5 Kopiowanie

6 Kopiowanie

7 Kopiowanie

8 Kopiowanie

9 Kopiowanie

10 Kopiowanie