Rozmiar czcionki:
Węgliniec
Serce Borów Dolnośląskich

      

koronawirus

banner poradni segregacji

baner1

11 października 2018 r. WCK w Węglińcu

Informacja dla Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Przeprowadzenia Głosowania

                   Urząd Gminy i Miasta Węgliniec informuje, że w dniu 11 października 2018 (czwartek) o godz. 10.00 w Węglinieckim Centrum Kultury w Węglińcu ul. Pl. Wolności 1, odbędzie się szkolenie Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Przeprowadzenia Głosowania.

 

Informacja Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Ustalenia Wyników Głosowania

                  Urząd Gminy i Miasta Węgliniec informuje, że w dniu 11 października 2018 (czwartek) o godz. 12.00 w Węglinieckim Centrum Kultury w Węglińcu ul. Pl. Wolności 1, odbędzie się szkolenie Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Ustalenia Wyników Głosowania.

 

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych  dostępne są tutaj - POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze II z dnia 1 października 2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Węgliniec

 

1. UCHWAŁA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 17 września 2018 r. w sprawie wytycznych dla obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie dotyczących zadań i trybu przygotowania oraz przeprowadzenia głosowania w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

2. UCHWAŁA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 17 września 2018 r. w sprawie wytycznych dla obwodowych komisji wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie dotyczących zadań i trybu ustalenia wyników głosowania w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.